Dlaczego witaminy są ważne?

Dlaczego witaminy są ważne?

Podczas intensywnych ćwiczeń tracimy mnóstwo substancji odżywczych, w tym witaminy i minerały. Są one wypłukiwane z naszego organizmu lub organizm przetwarza je w różnych reakcjach. Należy pamiętać, aby uzupełniać je najlepiej przyswajalnymi formami.

Ale czy każdy preparat jest taki sam? Dlaczego jedne kosztują 100 zł a inne 20 zł?Wszystko za sprawą przyswajalności danych produktów. Najtańsze produkty zawierają wyłącznie witaminy pochodzenia syntetycznego. Opakowane barwnikami, nierzadko cukrem itd. Produkt tego typu ma nam pomóc uzupełnić braki witamin i minerałów w sposób optymalny dla naszego organizmu.
Przy produktach za 20 PLN przyswajalność ze względu na tanie, wyłącznie syntetyczne procesy wytwarzania wynosi ledwie 15%

Zatem jakie witaminy używać? Wymienimy 3 najlepsze preparaty witaminowe na rynku. Pierwszym bez wątpienia jest ADAM, jest to perfekcyjnie zestawiony kompleks witaminowo-minerałowy, skierowany głównie dla mężczyzn. Wykazuje bardzo dużą przyswajalność oraz cechuję się łatwością suplementacji ze względu na formułę softgels. Drugim z produktów jest Orange Triad + Greens, z kolei ten kompleks jest jednym z najbardziej zaawansowanych składowo produktów! Oprócz witamin i minerałów posiada mnóstwo wartościowych dodatków. Trzecią i zarazem ostatnią propozycją jest EVE. To suplement diety zawierający odpowiednie proporcje witamin i minerałów dla aktywnych kobiet. Szereg dodatków wspomaga struktury włosów, skóry i paznokci – czyli tego o co kobiety dbają najbardziej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.